Bon prezentowy do Rodzinnego Parku Linowego

Urodziny lub specjalna okazja? Brak pomysłu na prezent? Podpowiadamy świetny pomysł. Podaruj bliskiej osobie nasz Bon Prezentowy do wykorzystania na atrakcje Rodzinnego Parku Linowego. Bony są o różnych wartościach i można z nich skorzystać na wszystkie trasy parku.
Bony o wartościach 70, 100 i 150 zł można kupić na miejscu w Ośrodku Wypoczynkowym Relaks Perła Serpelic lub zamówić i odebrać w dogodnym miejscu (również w Białej Podlaskiej, Łosicach, Siemiatyczach i Konstantynowie).
Zainteresowanych prosimy o kontakt:
tel. 500 421 200
email: kontakt@relaks-perlaserpelic.pl
Facebook: fb.com/relaksperlaserpelic

Więcej o naszym park w rozwinięciu wiadomości.

Park Linowy jest idealnym miejscem gdzie można pokonać strach, pokazać swoją odwagę oraz poczuć adrenalinę. Nad bezpieczeństwem uczestników zabawy czuwa doświadczona kadra. Park w naszym ośrodku dysponuje 3 trasami o zróżnicowanym poziomie trudności oraz zjazdem tyrolskim.

Trasa średnia – jedna z najdłuższych w Polsce, posiada 36 przeszkód zawieszonych między drzewami na wysokości od 6 do 9 metrów. Na trasie napotkamy skok tarzana, liczne trapezy, makarony oraz długą na 124 m. tyrolkę zapewniającą niezapomniane doznania. Czas przejścia od 1 do 1,5 godzin.

Trasa niska tzw. „dla dzieci” posiadająca 14 przeszkód (w tym 16 m. tyrolkę, emocjonujący skok tarzana czy pajęczą sieć to tylko niektóre przeszkody, które napotkamy na trasie. Całość zawieszona między drzewami na 2-3 metrach wysokości. Czas przejścia od 30 - 40 minut.

Trasa siatkowo – szypułkowa dla dzieci do 130 cm wzrostu posiadająca 10 przeszkód wraz z magicznymi domkami - „budkami” zawieszona na wysokości od 2 do 3,5 metrów. Na trasie dzieci napotkają na przykład: siatkę matrix, koła ratunkowe oraz basen z piłeczkami.

Zjazd tyrolski – wejście drabinką na wysokość ok. 7-8 metrów i długi zjazd 124 metrów na rolce.

10 Marzec 2018
Relaks Perła Serpelic