Z nami Twoja podróż będzie wygodna i bezpieczna!

Ośrodek Relaks - Perła Serpelic oferuje do wynajęcia komfortowe busy osobowe oraz limuzynę. Starając się sprostać najbardziej wymagającym klientom, oferujemy przewozy lokalne, przewozy krajowe, jak również przewozy międzynarodowe. Podróże z nami przebiegają zawsze bezproblemowo i bezstresowo. Gwarantujemy pełen komfort oraz zadowolenie klienta. Do każdego klienta i zlecenia podchodzimy indywidualnie. Posiadamy Mercedes Vito Tourer, Volkswagen Transporter T4 - przystosowane także do przewozu osób niepełnosprawnych oraz limuzynę Mercedes S-klasa. Więcej szczegółów w rozwinięciu wiadomości.

Ośrodek „Relaks – Perła Serpelic” wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta poszerza swoją ofertę wypoczynkową o możliwość wynajmu busów lub limuzyny wraz z kierowcą. Oferta kierowana jest do:

- biur podróży (turystyka krajowa i zagraniczna)

- firm (przewozy pracowników, wyjazdy integracyjne, szkolenia

- klubów sportowych (przewozy na zgrupowania i zawody)

- kościołów (pielgrzymki,śluby, przewozy młodzieży)

- szkół (turystyka krajowa i zagraniczna)

- osób indywidualnych (przewozy gości, pary młodej, Vip-ów, wyjazdy turystyczne)

- osób niepełnosprawnych i chorych

Najlepszym sposobem na przewóz osób chorych i niepełnosprawnych jest przewóz busem. Jeśli interesuje Państwa wynajem busa do przewozu osób niepełnosprawnych, jesteśmy odpowiedzią na takie zapotrzebowanie. Posiadane przez nas busy są pojazdami specjalnymi w 100% przygotowanymi do takiego właśnie przewozu. Transport osób chorych i niepełnosprawnych busami to wygodna komunikacja pasażerska. W naszej firmie najbardziej cenione jest indywidualne podejście do klienta. Stawiamy sobie za cel, aby te osoby mogły dotrzeć do zakładów pracy, szkoły, placówek służby zdrowia, urzędów, placówek kulturalno – oświatowych i innych jednostek.                                                                        

W swojej ofercie posiadamy takie auta jak:

Mercedes Vito Tourer - przestronny 9-osobowy van określany mianem najbezpieczniejszego w swojej klasie. Nasze auto wyposażone jest w wiele innowacyjnych systemów bezpieczeństwa (tj. np. asystent bocznego wiatru oraz asystent koncentracji kierowcy Attention Assist). Komfort podróżowania pasażerów jest również na wysokim poziomie auto posiada  fotele z możliwością aranżacji dostosowaną do potrzeb osób przewożonych (każdy komfortowy fotel można regulować w wielu płaszczyznach), automatyczne drzwi przesuwne po obu stronach pojazdu oraz przyciemniane szyby w pojeździe dodają komfortu podróżowania. Wielkim atutem wyróżniającym nasze auto na tle konkurencji jest to, że auto zostało przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych w tym jednej osoby na wózku inwalidzkim dzięki zastosowaniu dwuczęściowym aluminiowym najazdom, dzięki którym w bardzo szybki i w prosty sposób można wprowadzić wózek do pojazdu, który przytwierdzany jest do specjalnie zamontowanych szyn w podłodze również 3 – punktowe pasy zwiększającą bezpieczeństwo osób niepełnosprawnych przewożonych w pojeździe.

Volkswagen Transporter T4 do przwozu osób niepełnosprawnych – kultowy, ponadczasowy pojazd do przewozu osób, który nigdy nie zawodzi i dowiezie Cię prawie wszędzie. Nasze auto oprócz przewozu 7 osób jest w stanie  przetransportować wózek inwalidzki. Do wprowadzania wózków inwalidzkich do wnętrza pojazdu zastosowany jest systemów elektrycznej windy.

Dysponujemy również autem dla wymagających:

Potrzebujesz przewieźć w luksusowych warunkach swoich gości, rodzinę, przyjaciół? Ta oferta jest skierowana do Ciebie. Skorzystaj z naszej oferty wynajęcia eleganckiej niezawodnej limuzyny.

Mercedes S Klasa - flagowa limuzyna o wysokim poziomie bezpieczeństwa, komforcie i dynamice jazdy oraz z przyciągającym uwagę, bogatym wyposażeniem wnętrza. Mercedes klasy S, dzięki zastosowaniu innowacyjnych systemów bezpieczeństwa tj. napęd na cztery koła i atrakcyjnych dodatków, ubranych w wysokogatunkowe wykończenie jest spełnioną wizją najwyższych oczekiwań. To auto o ponadczasowej stylistyce, którego będą zazdrościć wszyscy. Mercedes jest idealnym rozwiązaniem dla klientów VIP oraz osób poszukujących samochodu na specjalne uroczystości np. wesela, spotkania biznesowe oraz rodzinne uroczystości. Auto wyposażone jest m.in. w lodówkę, komfortowy fotel VIP, kolorowe oświetlenie wnętrza do wyboru na każdą okazję oraz wiele innych udogodnień.

Starając się sprostać najbardziej wymagającym klientom, oferujemy przewozy lokalne, przewozy krajowe, jak również przewozy międzynarodowe. Podróże z nami przebiegają zawsze bezproblemowo i bezstresowo. Gwarantujemy pełen komfort oraz zadowolenie klienta. Do każdego klienta i zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt pod numerem telefonu 500 421 200 lub e-mail: kontakt@relaks-perlaserpelic.pl

Więcej zdjęć w galerii (tutaj kliknij)

03 Listopada 2017
Relaks Perła SerpelicRelaks Perła SerpelicRelaks Perła SerpelicRelaks Perła SerpelicRelaks Perła SerpelicRelaks Perła SerpelicRelaks Perła SerpelicRelaks Perła SerpelicRelaks Perła SerpelicRelaks Perła SerpelicRelaks Perła SerpelicRelaks Perła SerpelicRelaks Perła SerpelicRelaks Perła SerpelicRelaks Perła SerpelicRelaks Perła SerpelicRelaks Perła SerpelicRelaks Perła SerpelicRelaks Perła SerpelicRelaks Perła SerpelicRelaks Perła SerpelicRelaks Perła SerpelicRelaks Perła SerpelicRelaks Perła SerpelicRelaks Perła SerpelicRelaks Perła SerpelicRelaks Perła Serpelic