Licytacja weekendu w Relaksie. Zbiórka na leczenie Szymka

Szymek urodził się 22 maja 2017 z wrodzą wadą serca. Czeka go kosztowna operacja w Niemczech i dalsze leczenie. Udało się zebrać już ponad połowę potrzebnej na tą chwilę kwoty. Zachęcamy do udziału w licytacji weekendowego pobytu w Relaks - Perła Serpelic z atrakcjami parku linowego dla 4 osób. Cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie Szymka.Licytacja odbywa się na grupie na Facebooku: LICYTACJE DLA SZYMONA Łuków i okolice. Po dołączeniu do grupy można przeczytać szczegóły. Licytacja trwa do wieczora w sobotę 14 października 2017. Nie bądźmy obojętni. Każda złotówka jest ważna. Więcej szczegółów w rozwinięciu wiadomości.

Cała historia choroby Szymka dostępna jest pod adresem: https://www.siepomaga.pl/serce-szymona Tam również można dokonywać indywidualnych wpłat.

Przedmiotem licytacji jest: Weekendowy pobyt w ośrodku wypoczynkowym Relaks - Perła Serpelic w Serpelicach nad Bugiem wraz z atrakcjami parku linowego dla 4 osób (Rodziny lub grupy znajomych).

W skład pakietu wchodzi:
- nocleg w domku letniskowym dla 4 osób (np. z soboty na niedzielę, ale również w dowolnym dniu tygodnia)
- wszystkie trasy Rodzinnego Parku Linowego Relaks Perła Serpelic

Pakiet jest do wykorzystania w sezonie letnim 2018 (od kwietnia do września) po wcześniejszej rezerwacji. Park linowy znajduje się na terenie ośrodka. Posiada trasy o różnym stopniu trudności zarówno dla najmłodszych dzieci, młodzieży i dorosłych.

LICYTACJA od 100 zł.

Czas trwania: do soboty 14 października 2017 do 21:00

Wygrywa najwyższa kwota zaproponowana w komentarzu pod postem w grupie na FB (kliknij). Zwycięzca powinien wysłać na priv potwierdzenie przelewu bankowego. Dodatkowo screen z siepomaga. Screen ani potwierdzenie przelewu nie mogą wzbudzać żadnej wątpliwości co do ich autentyczności. Podczas zapłaty za licytację proszę podać swoje imię i nazwisko oraz tytuł licytacji: Relaks dla Szymka. Wszystko to aby nie doszło do nadużyć. Link do wpłaty https://www.siepomaga.pl/serce-szymona

Zapraszamy do licytacji. Każda złotówka jest ważna.

12 Październik 2017
Relaks Perła Serpelic