Aktualności

Zobacz co u nas nowego

Park linowy z klasą! Zapraszamy wycieczki szkolne

Relaks Perła Serpelic

Jesień i początek roku szkolnego to idealny moment na zorganizowanie wycieczek szkolnych. Serdecznie zapraszamy do naszego parku linowego klasy i grupy zorganizowane. Nasz park jest przystosowany zarówno dla dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym jak i dla młodzieży. Zapewniamy fachową opiekę instruktorów i potrzebny sprzęt. W zależności od potrzeb możemy zapewnić wyżywienie w stołówce jak i w formie ogniska lub grilla. Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 500 421 200


Czytaj więcej  

Co to jest nordic walking? Relaks - Perła Serpelic sponsorem Pucharu Lubelszczyzny

Relaks Perła Serpelic

16 września odbył się Finałowy V Etap V Edycji Pucharu Lubelszczyzny Nordic Walking "Lubelskei też Chodzi". Zawody rozegrano w Parku Radziwiłłowskim Białej Podlaskiej, a wystartowało 240 zawodników w kilku kategoriach wiekowych. Sponsorem Pucharu Lubelszczyzny był Ośrodek Wypoczynkowy Relaks - Perła Serpelic - promujący zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną. Nordic walking to wspaniała dyscyplina sportowa odpowiednia dla osób w każdym wieku. Serdecznie zapraszamy do Serpelic, gdzie nie brakuje miejsc pośród natury do "chodzenia z kijkami". Więcej w rozwinięciu.


Czytaj więcej  

Promocja dla naszych gości

Relaks Perła Serpelic

Przygotowaliśmy promocję dla gości naszego ośrodka. Osoby nocujące w domkach letniskowych lub hoteliku ośrodka Relaks - Perła Serpelic mogą skorzystać ze zniżki na atrakcje Rodzinneg Parku Linowego. O szczegóły proszę pytać obsługi parku linowego. Zapraszamy dzieci i dorosłych!


Czytaj więcej  

Mamy receptę na upały! Kurtyna wodna już działa

Relaks Perła Serpelic

W Ośrodku Wypoczynkowym Relaks Perła Serpelic upały nam nie przeszkadzają. Dla jeszcze większego komfortu naszych gości zainstalowaliśmy kurtynę wodną, gdzie podczas najwyższych temperatur można się bardzo przyjemnie ochłodzić. Kurtyna to również wielka frajda dla najmłodszych. Do końca wakacji przewidywane są same ciepłe dni. Zapraszamy do naszego ośrodka i parku linowego.


Czytaj więcej  

II Edycja konkursu - do wygrania pobyt w naszym ośrodku

Relaks Perła Serpelic

Trwa II edycja konkursu sieci Ubierzemy Wszystkich i Relaks - Perła Serpelic. Zasady pozostały bez zmian. Za każde wydane 100 zł na zakupy przyznajemy pieczątkę. Po zebraniu 10 pięczątek oddajemy kupon do obsługi sklepów. Kto zbierze najwięcej kuponów spędzi rodzinny weekend w Relaks - Perła Serpelic z atrakcjami Parku Linowego. 

Konkurs trwa do końca sierpnia. Więcej szczegółów w naszych sklepach.


Czytaj więcej