Aktualności

Zobacz co u nas nowego

Jesienny Relaks - Polska, piękna, złota jesień w Serpelicach

Relaks Perła Serpelic

Polska, piękna, złota jesień zawitała do Serpelic.Cudowne słońce i mnogość barw od razu poprawiają humor. Końcówka października w takiej scenerii to świetny okres na krótki wypad na spacery na łono natury. Zapraszamy do Serpelic i w nasze progi łapać ostatnie ciepłe promienie słońa. Odwiedzenie w tych dniach naszego Relaksu może być doskonałym pomysłem. Świetnie sprawdzą się spacery, nordic walking, rowery (można wypożyczyć również u nas). W rozwinięciu pokaźna seria zdjęć uchwycających jesień w naszym otoczeniu.

Nasz Hotelik jest do dyspozycji przez cały rok. Pokoje są nowoczesne, ogrzewane, wyposażone w nowe łazienki, tv, czajniki elektryczne i lodówki. Po wcześniejszym kontakcie tel (500 421 200) udostępnimy możliwość przejścia po Parku Linowym.   


Czytaj więcej  

Licytacje zakończone sukcesem. Szymek przejdzie operacje w Niemczech!

Relaks Perła Serpelic

Miło nam poinformować, że najwyższą kwotę w licytacji zaoferował Pan Krzysztof z Łukowa, dzięki czemu wraz z rodziną spędzi weekend w Relaks - Perła Serpelic. Dziękujemy za szczodre serce i życzymy miłego pobytu.

Jeszcze lepszą wiadomością jest to, że udało się zebrać wymaganą kwotę i Szymek przejdzie operację w Niemczech (termin wyznaczono na grudzień 2018). Trzymamy kciuki aby wszystko się udało! Akcja zbierania funduszy na dalsze leczenie trwa nadal. Szczegóły na plakacie oraz w linku.

https://www.siepomaga.pl/serce-szymona


Czytaj więcej  

******** RELAKSOWE ANDRZEJKI! ******** ************ 25 listopada 2017 ************

Relaks Perła Serpelic

Relaks - Perła Serpelic serdecznie zaprasza na Relaksowe Andrzejki, które odbędą się 25 listopada 2017 w naszej restauracji. Czas gościom umilać będzie zespół "Atut", a o podniebienia zadba kuchnia - słynąca z wyśmienitego smaku. Oferujemy uroczystą kolację serwowaną (3 posiłki gorące), bogaty bufet zimnych i ciepłych przekąsek oraz słodki bufet. Koszt: 110 zł/osoby. Więcej szczegółów na plakacie. Dla wygody naszych gości oferujemy dodatkowo usługi noclegu w hotelu lub transporu. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu uzgodnienia indywidualnych preferencji. Ilość miejs ograniczona.
Rezerwacja: 500 421 200


Czytaj więcej  

Licytacja weekendu w Relaksie. Zbiórka na leczenie Szymka

Relaks Perła Serpelic

Szymek urodził się 22 maja 2017 z wrodzą wadą serca. Czeka go kosztowna operacja w Niemczech i dalsze leczenie. Udało się zebrać już ponad połowę potrzebnej na tą chwilę kwoty. Zachęcamy do udziału w licytacji weekendowego pobytu w Relaks - Perła Serpelic z atrakcjami parku linowego dla 4 osób. Cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie Szymka.Licytacja odbywa się na grupie na Facebooku: LICYTACJE DLA SZYMONA Łuków i okolice. Po dołączeniu do grupy można przeczytać szczegóły. Licytacja trwa do wieczora w sobotę 14 października 2017. Nie bądźmy obojętni. Każda złotówka jest ważna. Więcej szczegółów w rozwinięciu wiadomości.


Czytaj więcej  

Park linowy z klasą! Zapraszamy wycieczki szkolne

Relaks Perła Serpelic

Jesień i początek roku szkolnego to idealny moment na zorganizowanie wycieczek szkolnych. Serdecznie zapraszamy do naszego parku linowego klasy i grupy zorganizowane. Nasz park jest przystosowany zarówno dla dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym jak i dla młodzieży. Zapewniamy fachową opiekę instruktorów i potrzebny sprzęt. W zależności od potrzeb możemy zapewnić wyżywienie w stołówce jak i w formie ogniska lub grilla. Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 500 421 200


Czytaj więcej  

Co to jest nordic walking? Relaks - Perła Serpelic sponsorem Pucharu Lubelszczyzny

Relaks Perła Serpelic

16 września odbył się Finałowy V Etap V Edycji Pucharu Lubelszczyzny Nordic Walking "Lubelskei też Chodzi". Zawody rozegrano w Parku Radziwiłłowskim Białej Podlaskiej, a wystartowało 240 zawodników w kilku kategoriach wiekowych. Sponsorem Pucharu Lubelszczyzny był Ośrodek Wypoczynkowy Relaks - Perła Serpelic - promujący zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną. Nordic walking to wspaniała dyscyplina sportowa odpowiednia dla osób w każdym wieku. Serdecznie zapraszamy do Serpelic, gdzie nie brakuje miejsc pośród natury do "chodzenia z kijkami". Więcej w rozwinięciu.


Czytaj więcej