Aktualności

Zobacz co u nas nowego

Zimowy Relaks

Relaks Perła Serpelic

Zima na dobre zawitała do Serpelic oraz do Ośrodka Wypoczynkowego Relaks - Perła Serpelic. W rozwinięciu wiadomości galeria zdjęć. Zapraszamy do nas aby zobaczyć piękno natury na własne oczy. W okresie zimowym zapraszamy grupy do 20 osób. Zapewniamy nocleg w Hoteliku i wyżywienie w naszej restuaracji. Dla naszych gości możemy zorganizować również ognisko, zimowy kulig i lokalne wycieczki.
Więcej szczegółów pod numerem 500 421 200 lub email: kontakt@relaks-perlaserpelic.pl


Czytaj więcej  

Relaks w grudniowej odsłonie

Relaks Perła Serpelic
Na tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia w Serpelicach pojawił się śnieg. Zapraszamy do obejrzenia kilku ujęć z grudniowej odsłony ośrodka wypoczynkowego Relaks - Perła Serpelic.

Czytaj więcej  

Sylwester 17/18 - Przywitaj Nowy Rok z Relaksem!

Relaks Perła Serpelic

Serdecznie zapraszamy na spędzenie nocy sylwestrowej 2017/18 w restauracji ośrodka wypoczynkowego Relaks - Perła Serpelic. Dla naszych gości oferujemy zabawę do białego rana przy dźwiękach muzyki serwowanej przez profesjonalnego DJ. Tradycyjnie nie zabraknie wyśmienitych potraw przygotowanych przez relaksową kuchnię. Zapewniamy 5 dań, 10 przystawek i słodki stół z fontanną czekoladową. Nowy Rok przywitamy lampką szampana przy pokazie sztucznych ogni. To tylko główne punkty naszego przyjęcia. Będa również niespodzianki ale nie mozemy wszystkiego zdradzać. W razie potrzeby zaoferujemy transport powrotny do domu. Więcej szczegółów na plakatach oraz Facebooku. Rezerwacje:
tel. 500 421 200
kontakt@relaks-perlaserpelic.pl
Facebook.com/relaksperlaserpelic


Czytaj więcej  

Relaksowe Andrzejki 2017 za nami! Fotorelacja

Relaks Perła Serpelic

Przy blasku świec i zapachu topionego wosku odbyły się Andrzejki 2017 w Ośrodku Wypoczynkowym Relaks Perła Serpelic. Nie zabrakło świetnej zabawy przy muzyce i wyśmienitego jedzenia z którego słynie nasza restauracja. Jako, że była to noc andrzejkowa uczciliśmy ją wróżbami i konkursami. Zapraszamy na kolejne imprezy organizowane  w naszym ośrodku. Już niedługo Bal Sylwestrowy 2017/18. Tymczasem zachęcamy do obejrzenia w rozwinięciu wiadomości zdjęć i migawek z ostatniego spotkania.


Czytaj więcej  

Wigilia i spotkanie firmowe w Relaks - Perła Serpelic

Relaks Perła Serpelic

Zapraszamy do organizacji przedświątecznych spotkań firmowych i wigilijnych w restauracji Relaks - Perła Serpelic. Zapewniamy wspaniałą atmosferę i wigilijne potrawy kuchni polskiej. Na życzenie organizatora możemy udostępnić transport z okolicznych miejscowości komfortowymi busami. Więcej szczegółów:
tel: 500 421 200
e-mail: kontakt@relaks-perlaserpelic.pl


Czytaj więcej  

II Nocny Bieg Pamięci Bohaterskich Lotników Podlasia

Relaks Perła Serpelic

Blisko 500 osób wyposażonych w latarki czołowe wzięło udział w drugiej edycji nocnego biegu poświęconemu Bohaterskim Lotnikom Podlasia. Bieg upamiętniał również Podlaską Wytwórnię Samolotów, w której od 1923 do 1939 roku produkowano najnowocześniejsze, jak na ówczesne czasy, statki powietrze. Prace fabryki przerwało bombardowanie Luftwaffe 4 września 1939 roku. Wtedy zniszczeniu uległo blisko 70 proc. fabryki. Pozostałości zakładu zostały rozgrabione przez ZSRR po wkroczeniu Armii Czerwonej. Sponsorem wydarzenia na bialskim lotnisku był Ośrodek Wypoczynkowy Relaks Perła Serpelic, który aktywnie wspiera wszystkie inicjatywy związane z aktywnością fizyczną i zdrowym trybem życia.


Czytaj więcej