Aktualności

Zobacz co u nas nowego

Majówka w Relaks - Perła Serpelic

Relaks Perła Serpelic

Rozpoczonyamy długi weekend w Relaks - Perła Serpelic. Od soboty 28 kwietnia do niedzieli 6 maja zapraszamy codziennie od 10:00 do 18:00. W tych godzinach otwarty będzie nasz Rodzinny Park Linowy oraz Bar. Możliwe przedłużenie godizn otwarcia! Mamy jeszcze wolne miejsca na majówkę w domkach letniskowych i Hoteliku. Serdecznie zapraszamy do pobytu w naszych progach. Pogoda zapowiada się wyśmienicie. Informacja o dostępności wolnych miejsc oraz rezerwacje pod numerem telefonu 500 421 200 lub emailowo kontakt@relaks-perlaserpelic.pl


Czytaj więcej  

Wiosna w Relaks - Perła Serpelic

Relaks Perła Serpelic

Wiosna zawitała do Serpelic. Przyroda bardzo szybko budzi się do życia i to widać. W rozwinięciu wiadomości aktualne zdjęcia z naszego ośrodka. Przypominamy również, że działa już Rodzinny Park Linowy. Zapraszamy Państwa w każą sobotę i niedzielę od 10:00 do 18:00. Cennik tutaj. W okresie długiego weekendu majowego od 1 maja do 6 maja działamy codziennie. Zachęcamy również do pobytu w Domkach Letniskowych i Hoteliku. Mamy ostatnie miejsca w Domkach Letniskowych i Hoteliku na Majówkę!
Rezerwacja:
tel. 500 421 200
kontakt@relaks-perlaserpelic.pl


Czytaj więcej  

Otwarcie parku linowego 7-8 kwietnia 2018!

Relaks Perła Serpelic

W weekend 7-8 kwietnia po przerwie zimowej ponownie rusza Rodzinny Park Linowy Ośrodka Wypoczynkowego Relaks - Perła Serpelic. Zaczynamy już w sobotę 7 kwietnia od 11:00. Będziemy czekać na Was również w niedzielę. Na gości czekają nasze trzy trasy - przystosowane dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Przez cały weekend zapraszamy rownież do naszego Baru. 


Czytaj więcej  

Bon prezentowy do Rodzinnego Parku Linowego

Relaks Perła Serpelic

Urodziny lub specjalna okazja? Brak pomysłu na prezent? Podpowiadamy świetny pomysł. Podaruj bliskiej osobie nasz Bon Prezentowy do wykorzystania na atrakcje Rodzinnego Parku Linowego. Bony są o różnych wartościach i można z nich skorzystać na wszystkie trasy parku.
Bony o wartościach 70, 100 i 150 zł można kupić na miejscu w Ośrodku Wypoczynkowym Relaks Perła Serpelic lub zamówić i odebrać w dogodnym miejscu (również w Białej Podlaskiej, Łosicach, Siemiatyczach i Konstantynowie).
Zainteresowanych prosimy o kontakt:
tel. 500 421 200
email: kontakt@relaks-perlaserpelic.pl
Facebook: fb.com/relaksperlaserpelic

Więcej o naszym park w rozwinięciu wiadomości.


Czytaj więcej  

Biwak czy Zielona Szkoła?


Zapraszamy Dyrektorów, Nauczycieli, Wychowawców i Trenerów ze Szkół, Przedszkoli i Klubów do organizacji biwaków i zielonych szkół w okresie wiosennym na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Relaks - Perła Serpelic. Oferujemy wypoczynek dla dzieci i młodzieży na łonie natury. Możemy zapewnić nocleg i wyżywienie dla 80 uczestników w domkach letniskowych 2,3,4,5,6, 7 osobowych. Do dyspozycji osób przebywających w ośrodku są: kort tenisowy ze sztuczną nawierzchnią, boisko do piłki plażowej. plac zabaw. bilard, ping-pon oraz nasza "Perła" - nowoczesny Park Linowy posiadający trasy o zróżnicowanym poziomie trudności - dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Na życzenie naszych gości możemy zorganizować rejs statkiem po Bugu lub inne aktywności.

Zapraszamy do kontaktu:
500 421 200
kontakt@relaks-perlaserpelic.pl


Czytaj więcej  

Praca w Relaks - Perła Serpelic

Relaks - Perła Serpelic ogłasza nabór do pracy. Poszukujemy:
- Szefa kuchni -
- Kucharzy i Kucharek
- Kelnerów
- Instruktorów do obsługi parku linowego
- Trenerów i Instruktorów sportowych (fitness, treningi siłowe, dietetyka, fizjoterapia, rehabilitacja)
- Pracowników do obsługi gości ośrodka

Chcesz podjąć pracę w najlepszym Ośrodku Wypoczynkowym w Serpelicach? Wyślij nam swoje CV ze zdjęciem i danymi kontaktowymi na kontakt@relaks-perlaserpelic.pl. Napisz co do tej pory robiłeś/robiłaś i co chciałbyś/chciałabyś u nas robić. W zależności od stanowiska poszukujemy osób z różnym doświadczeniem i umiejętnościami. Najważniejszy jest jednak uśmiech, chęci i pozytywne nastawienie. Oferujemy pracę w dobrych warunkach i z dobrym wynagrodzeniem. Dla osób przyjezdnych możliwe zakwaterowanie na miejscu. Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie.

W nadchodzącym sezonie zamierzamy realizować nowe ciekawe projekty rozrywkowe, sportowe i zdrowotne. Potrzebujemy do tego współpracowników z zapałem i pomysłami. Dołącz do załogi Relaks - Perła Serpelic!


Czytaj więcej