Aktualności

Zobacz co u nas nowego

Wszystkie drogi prowadzą do Serpelic - Sierpień 2018

Relaks Perła Serpelic
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z sierpnia w Serpelicach. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia ośrodka Relaks Perła Serpelic. Oferujemy Państwu Domki Letniskowe, pokoje w Hoteliku, bar, park linowy, bazę sportowo - rekracyjną, Escape Room, strefę relaksu. Więcej na naszej stronie i koncie na Facebooku. Galeria zdjęć w rozwinięciu newsa.

Czytaj więcej  

Relaks - Perła Serpelic na sportowo!

Relaks Perła Serpelic
Ośrodek Wypoczynkowy Relaks Perła Serpelic oferuje bogatą ofertę dla osób lubiących aktywny wypoczynek. Naszą flagową atrakcją jest oczywiście Parki Linowy - posiadajacy 3 trasy w zależności od wieku i umiejętności uczestników. Poza tym oferujemy również naszym gościom: kort do tenisa ziemnego, stoły do tenisa stołowego, bilard, boisko do siatkówki, boisko do gry w bule, wypożyczalnię rowerów, kijki nordic walking, piłki do gier zespołowych, badminton. Zapraszamy do obejrzenia galerii i zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcej  

Pamiątkowe medale z Parku Linowego

Relaks Perła Serpelic

Aby wspomnienia i emocje związane z wspinaczką po Parku Linowym zostały z Wami na dłużej, przygotowaliśmy pamiątkowe medale. Pokonaliście trasy Rodzinnego Parku Linowego w Serpelicach? Brawo! Nie brakuje Wam odwagi i umiejętności. Zabierzcie ze sobą do domu pamiątkowe medale, które będą Wam przypominały wspaniałe chwile spędzone na parku. Pamiątki są do kupienia w kasie Parku Linowego oraz recepcji O.W. Relaks Perła Serpelic.


Czytaj więcej  

Lipcowe kadry z Relaks Perła Serpelic

Relaks Perła Serpelic
Przedstawiamy Państwu kolejną porcję zdjęć z naszego kompleksu Relaks Perła Serpelic. Zachęcamy jednak do odwiedzenia Serpelic i Relaksu na żywo. Przyrodę najlepiej obserwować na własne oczy. W rozwinięciu wiadomości galeria zdjęć.

Czytaj więcej  

Przewodnik po Nadburzańskim Podlasiu

Relaks Perła Serpelic

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Tygiel Doliny Bugu przygotowało przewodnik po Nadburzańskim Podlasiu. Pozycja obejmuje gminy z terenu działania LGD. Nie mogło zabraknąć również okolic Serpelic. Znajdziecie tam Państwo wszystkie najważniejsze zabytki, atrakcje i miejsca godne uwagi z gminy Sarnaki i sąsiednich. Darmowy przewodnik otrzymacie Państwo na recepcji naszego Ośrodka Wypoczynkowego Relaks - Perła Serpelic.


Czytaj więcej  

Zabytkowe pojazdy w Relaks - Perła Serpelic

Relaks Perła Serpelic
Duże zainteresowanie wśród gości naszego ośrodka wypoczynkowego oraz turystów z Serpelic wzbudzają nasze pojazdy zabytkowe - bryczki oraz motor. W rozwinięciu wiadomości mała galeria zdjęć naszych pojazdów. Najlepiej je jednak zobaczyć na żywo i zrobić własne zdjęcie!

Czytaj więcej