Aktualności

Zobacz co u nas nowego

PROMOCJA! ;)

W tym tygodniu mamy dla naszych gości specjalną promocję. Jeżeli odwiedzisz nasz park linowy od godziny 11;00 do godziny 14;00, będzie czekała Cię niespodzianka ;)cool

Otrzymasz 20% rabatu ! ;) surprise

Kochani zapraszamy i zachęcamy do skorzystania  z naszej promocji, śpieszcie się  rabat tylko do 05.07.2019r.yes


Czytaj więcej  

Zapraszamy na jesienny Relaks w Serpelicach

Relaks Perła Serpelic

Serdecznie zapraszamy Państwa do spędzenia jesiennych dni w Ośrodku Wypoczynkowym Relaks Perła Serpelic.  Okres jesienny to wspaniała pora na obcowanie z naturą. Przyroda zmienia się i zaskakuje mnogością barw. Powietrze jest rześkie, a nogi same prowadzą na spacer do lasu lub nad rzekę. Wrzesień i październik to też raj dla grzybiarzy. Ośrodek położony jest na terenach leśnych, gdzie co roku nie brakuje prawdziwków, kurek, podgrzybków, rydzów i wielu innych grzybów. Serpelice to doskonała baza wypadowa dla wycieczek pieszych i wypraw rowerowych. W najbliższej okolicy nie brakuje również atrakcji turystycznych i ciekawych miejsc, wartych odwiedzenia. Nasz ośrodek przygotował dla gości dużo ciekawych propozycji spędzenia wolnego czasu - od aktywności fizycznych po te wyłącznie relaksacyjne. Pełna oferta w rozwinięciu wiadomości.


Czytaj więcej  

Park Linowy Nocą - I edycja

Relaks Perła Serpelic

Za nami I edycja wydarzenia "Park Linowy Nocą" w Relaks - Perła Serpelic! 1 września kilkunastu śmiałków zmierzyło się z naszymi trasami w porze nocnej. Wszyscy chętni zebrali się po zmroku i każdy oprócz - tak jak zwykle - uprzęży i kasku, otrzymał również latarkę czołówkę na kask. Wszyscy zgodnie stwierdzieli, że nocne wspinanie dodaje dodatkowych emocji i adrenaliny. W planach mamy kolejne edycje tego wydarzenia.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem 500 421 200 lub drogą elektroniczną: kontakt@relaks-perlaserpelic.pl
W rozwinięciu wiadomości galeria zdjęć.


Czytaj więcej  

Marzycielska Poczta w Relaks - Perła Serpelic

Relaks Perła Serpelic

W niedzielę 2 września 2018 roku w O.W. Relaks Perła Serpelic odbyła się akcja pisania listów do Marzycielskiej Poczty. Przez cały dzień na terenie ośrodka było stanowisko, gdzie dzieci wraz rodzicami wykonywały własnoręcznie kartki. Z przygotowanych materiałów udało sie stworzyć 30 kartek, które wysłaliśmy do chorych dzieci. W listach ich równieśnicy życzyli szybkiego powrotu do zdrowia oraz opowiadali o Serpelicach i swoich zainteresowaniach. Akcja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem i na pewno zostanie powtórzona w przyszłości. Mamy nadzieję, że pozytywna energia wysłana z Serpelic pomoże im w trudnym okresie choroby. W rozwinięciu wiadomości galeria zdjęć.


Czytaj więcej  

Park Linowy Nocą - 1 września 2018

Relaks Perła Serpelic

Mamy dla Was coś nowego!  Dodatkowa porcja emocji! Już w sobotę 1 września 2018 roku o 20:00 Nocne Przejście Parku Linowego! Spotykamy się gdy zapadnie zmrok. Uczestnicy dostają kask, uprząż i latarkę czołówkę.  
Zapisy i szczegóły: w kasie parku linowego oraz pod numerem telefonu: 500 421 200
Cena 60 zł/przejście trasy
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Istnieje możliwość odwołania wydarzenia w przypadku niekorzystnej pogody lub za małej ilości uczestników.


Czytaj więcej  

Marzycielska Poczta w Relaks - Perła Serpelic

Relaks Perła Serpelic

Cześć Dzieciaki! Czy słyszałyście o Marzycielskiej Poczcie? To wyjątkowa akcja, która polega na wysyłaniu listów i kartek do ciężko chorych Dzieci. Na zakończenie wakacji postanowiliśmy zorganizować wspólne tworzenie właśnie takich kartek. Każdy chętny będzie mógł skorzystać z materiałów, które przygotowaliśmy i wykreować jedyny w swoim rodzaju list! Wszystkie zostaną wysłane i na pewno sprawią wielką radość Waszym rówieśnikom!

📌 Widzimy się 2 września o 12:00 pod wiatą ogniskową na terenie Relaks- Perła Serpelic. Warto zabrać ze sobą nożyczki i podstawowe przybry. Do zobaczenia! 

Więcej szczegółów o niedzielnym wydarzeniu znajdziecie na naszym Facebooku i wydarzeniu (kliknij tutaj)


Czytaj więcej